Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0