Movies
Ratings
712
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0