Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
NANARated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Busted! Season 2Rated ★ 3.5
Busted! Season 3Rated ★ 3.5
Busted! Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
Apartment 404Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5