Movies
Ratings
429
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.0