Series
Ratings
22
My MisterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0