Movies
Ratings
324
Child's PlayRated ★ 3.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
LavaRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
BoltRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.5
StealthRated ★ 2.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Two Cops 3Rated ★ 2.0
SaharaRated ★ 3.5
RoboCop 3Rated ★ 2.0
GoldenEyeRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.5
Under SiegeRated ★ 2.5
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0