Movies
Ratings
311
I OriginsRated ★ 3.0
Diary of JuneRated ★ 0.5
Kronk's New GrooveRated ★ 2.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 1.0
The King's ManRated ★ 3.0
DumboRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 1.0
Lady and the TrampRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 2.0
The Wind RisesRated ★ 0.5
Only YesterdayRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 0.5