Movies
Ratings
565
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
ExitRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0