Movies
Ratings
285
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0