Movies
Ratings
222
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5