Titles you rated
Stardust TelepathRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.0
Urusei YatsuraRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 3.5
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 3.5
The Magical Revolution of the Reincarnated Princess and the Genius Young LadyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Bloom Into YouRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.0