Movies
Ratings
677
JokerRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
The River WildRated ★ 4.0
Runaway BrideRated ★ 4.0
The Marriage LifeRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 4.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
All Things FairRated ★ 3.0
Hard RainRated ★ 3.5
The Sweet Sex and LoveRated ★ 3.5
Libera MeRated ★ 4.0
Girls' Night OutRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0