Series
Ratings
54
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Rugged Rugby: Conquer or DieRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0- The FrogRated ★ 2.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
MovingRated ★ 3.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 1.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 2.0