Movies
Ratings
225
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0