Movies
Ratings
42
Before SunsetRated ★ 5.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
A Good Rain KnowsRated ★ 5.0
Seymour: An IntroductionRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Peggy Guggenheim: Art AddictRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 0.5
AlwaysRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
SicarioRated ★ 0.5
The TreacherousRated ★ 0.5
Before MidnightRated ★ 3.0