Titles you rated
EncantoRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0