Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0