Titles you rated
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0