Series
Ratings
34
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Reply 1994Rated ★ 2.0