Movies
Ratings
449
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CountRated ★ 3.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0