Series
Ratings
59
Attic CatRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
On AirRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0