Movies
Ratings
442
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.5
FocusRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 0.5
Don't Cry, MommyRated ★ 0.5
Red CarpetRated ★ 1.5
Odd ThomasRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 1.5- As the Gods WillRated ★ 2.5
No BreathingRated ★ 1.0