Titles you rated
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
The MayorRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0