Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Our BluesRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
I Haven't Done My Best YetRated ★ 3.0
Political FeverRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
MineRated ★ 4.5