Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.5- Fairy CommiRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Empress KiRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0