Series
Ratings
369
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Lady's CompanionRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
One Piece Season 1Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0