Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0