Series
Ratings
66
MisaengmulRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0