Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0