Titles you rated
- Bleak NightRated ★ 3.5
- VertigoRated ★ 3.5
- Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
- Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
- Eden LakeRated ★ 3.5
- Dawn of the DeadRated ★ 3.5
- ElephantRated ★ 3.5
- HerRated ★ 4.0
- The SubstanceRated ★ 4.0
- The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
- BorderRated ★ 3.5
- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
- Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 2Rated ★ 4.5
- Idolish7 Movie: Live 4bit - Beyond The Period Day 1Rated ★ 4.0
- Cold FishRated ★ 4.0
- Late Night With the DevilRated ★ 3.5
- City of GodRated ★ 4.0
- ElementalRated ★ 3.0
- DetachmentRated ★ 4.0
- BenedettaRated ★ 3.0