Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0