Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0