Titles you rated
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Seven DaysRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
Little NicholasRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5