Titles you rated
VenomRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0