Movies
Ratings
169
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0