Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Miss Kobayashi's Dragon Maid: A Lonely Dragon Wants to Be LovedRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
DriveRated ★ 2.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 1.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5