Titles you rated
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 2.0
Legal High 2Rated ★ 2.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5