Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
HealerRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5