Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0- World PremiereRated ★ 3.0
- Afternoon GuestRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
AlcarràsRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 5.0
I Am What I AmRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- VirusRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
QueerRated ★ 2.5