Titles you rated
AemaRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 3.0
I-LANDRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5