Titles you rated
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.5
Shanghai KnightsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 4.5