Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Dance Dance DanseurRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0