Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 2.5- Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
After the RainRated ★ 2.5
BarakamonRated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.5
Chukoikkan!! Kimetsu Gakuen MonogatariRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0