Movies
Ratings
1059
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.5