Movies
Ratings
21
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 1.0