Titles you rated
Nacho LibreRated ★ 4.5
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 4.5
ManhattanRated ★ 3.0
Bullets Over BroadwayRated ★ 4.5
Anything ElseRated ★ 4.5
Wonder WheelRated ★ 3.5
Annie HallRated ★ 3.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0