Movies
Ratings
443
MasterRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 3.5
National Lampoon's Animal HouseRated ★ 2.5
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.0
Movie 43Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.5
Seven PoundsRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0