Series
Ratings
214
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Presumed InnocentRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0