Movies
Ratings
136
Finding NemoRated ★ 3.5
The KingRated ★ 0.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 0.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0