Series
Ratings
289
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
VivantRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Anti HeroRated ★ 3.0
DestinyRated ★ 2.0